Direct contact

Bestuur

Theo van de Velde (Voorzitter)
0631767187
voorzitter@morrisminorclub.nl

John Kaijen (Secretaris)
076-5017158
secretaris@morrisminorclub.nl

Theo Andriessen (Penningmeester)
0653121066
penningmeester@morrisminorclub.nl

Henk Bannink (Evenementencoördinator)
030-6960678
evenementen@morrisminorclub.nl

Henny van Leusden (Coördinator redactie Minorage)
030-6343823
redactie@morrisminorclub.nl


Andere functies

Theo Andriessen (Ledenadministratie)
ledenadministratie@morrisminorclub.nl

Evert Spapé (Clubarchivaris)
clubarchivaris@morrisminorclub.nl

Theo van de Velde (Clubwinkel)
0631767187
clubwinkel@morrisminorclub.nl

Henk Bannink (Beurzen en Evenementencommissie)
030-6960678
evenementen@morrisminorclub.nl

Theo van de Velde (Webmaster)
0631767187
webmaster@morrisminorclub.nl

Technisch adviseurs:

Michel Pauwels
0317-350830 (19-22 u)
michel@morris-minor.nl

Evert Spapé
070-3548894
minortechniek@spape.nl

Stuur ons een bericht