10 jaar Oldtimerdag De Bilt "Gaat niet door"

Over dit evenement

Categorie
Evenementen van anderen
Datum
12 sep. 2020
Locatie
De Bilt
 

 
 
 
 

Met pijn in ons hart, hebben we besloten dat de Marktdag met Oldtimers op 12 september 2020 niet doorgaat.  De veiligheid en de gezondheid van onze vrijwilligers, deelnemers en bezoekers staat voor op.

Wij zijn voor deze editie een aantal maanden geleden weer met veel plezier begonnen aan de voorbereidingen. Vanaf het moment dat het Corona-virus in beeld kwam hebben we de ontwikkelingen nauwgezet gevolgd.  De overheid heeft tot 1 september 2020 een verbod op evenementen afgekondigd. De onzekerheid over de situatie na 1 september maakt het voor ons niet mogelijk om door te gaan met onze voorbereidingen of om verplichtingen aan te gaan.

Wij vinden het belangrijk om nu al duidelijkheid te geven dat de Marktdag met Oldtimers dit jaar niet door zal gaan.

We hopen volgend jaar op 11 september 2021 weer een mooie Marktdag met Oldtimers te kunnen organiseren.

  Bekijk de webversie

Onze sponsoren