Contact

Bestuur

Theo van de Velde (Voorzitter)
0631767187
voorzitter@morrisminorclub.nl

Dick Keijman (Secretaris)
0653276612
secretaris@morrisminorclub.nl

Theo Andriessen (Penningmeester)
0653121066
penningmeester@morrisminorclub.nl

Ton van der Vorm Lucardie (Evenementencoördinator)
0631154219
evenementen@morrisminorclub.nl

Hans Galesloot (Coördinator redactie Minorage)
0615238770
redactie@morrisminorclub.nl


Andere functies

Theo Andriessen (Ledenadministratie)
ledenadministratie@morrisminorclub.nl

Evert Spapé (Clubarchivaris)
clubarchivaris@morrisminorclub.nl

Theo van de Velde (Clubwinkel)
0631767187
clubwinkel@morrisminorclub.nl

Theo van de Velde (Webmaster)
0631767187
webmaster@morrisminorclub.nl

Technisch adviseurs:

Michel Pauwels
0317-350830 (19-22 u)
michel@morris-minor.nl

Evert Spapé
070-3548894
minortechniek@spape.nl

overzicht.jpg

Onze sponsoren