Nieuws

50 jarig bestaan MMCN 2024

50 jarig bestaan MMCN 2024

Ofschoon het nog even duurt voor het jubileumjaar begint willen we op tijd starten met de organisatie van dit jubileumevenement. Hierbij zijn wij op zoek naar organisatoren voor een topevenement en doen we een oproep aan diegene die ons wil helpen om ons jubileumevenement een groot succes te maken.

Samen met enkele bestuursleden bedenken welke festiviteiten we zouden willen organiseren voor het 50-jarig jubileum van onze club in 2024. Het gaat om dan o.a. om zaken als organisatie, catering, in- en externe communicatie jubileumrit, jubileumuitingen op website, Minorage, facebook, clubwinkel, jubileumlogo. Heb je kennis of ervaring op deze gebieden of houd je gewoon van aanpakken...kom ons dan helpen.

Aanmelden via de evenementencoördinator, evenementen@morrisminorclub.nl

 

We horen graag van je!

 

Bestuur MMCN

Onze sponsoren