Nieuws

Morris Minor jubilea in aprilnummer van Klassiek&Techniek

Morris Minor jubilea in aprilnummer van Klassiek&Techniek

In het aprilnummer van Klassiek & Techniek staat een artikel over de twee jubilea van de Morris Minor. Vorig jaar oktober het 75-jarig jubileum van de auto zelf, en dit jaar het 50-jarig jubileum van onze club.

 In dit artikel, met medewerking van 'onze' Henk Bannink, wordt de geschiedenis van de Morris Minor uit de doeken gedaan. De ontwikkeling komt aan bod; de veranderingen door de jaren heen; maar ook de verschillende modificaties om de auto wat sneller of gebruiksvriendelijker te maken. Ook over de produktie van de Minor bij Molenaar in Amersfoort wordt verteld. Tot slot wordt ook de Morrris Minor Club Nederland genoemd en het jubileum in september dit jaar. 

Deze apriluitgave van Klassiek&Techniek staat helemaal een beetje in het teken van de Morris Minor: ook in de rubriek 'Van de oude pers' (over oude autoboeken) worden allemaal boeken over de Morris Minor behandeld.

Zeer de moeite waard!

Onze sponsoren